YAŞAM DENGENİZİ BULUN, RUHUNUZU KEŞFEDİN

| YAŞAM

 

Adını Yunan sağlık ve güzellik tanrıçasından alan Martı Hemithea Hotel, sıkılaşmak, zayıflamak, esnemek ve sağlıklı yaşamak isteyenlere yeni bir yaşam sunuyor.

02

Martı Hemithea Hotel, antik çağda insanlara sağlık ve güzellik verip, yaşamı uzatan tanrıça Hemithea’nın evi ve doğa harikası Hisarönü Körfezi’nde lüks ve büyüleyici tatil anlayışına yeni bir tanım kazandırdı.
Ege ve Akdeniz’in birleştiği muhteşem Hisarönü Körfezi’nde çam ağaçları ve mavi bayraklı denizin kucaklaştığı romantik manzarası ile göz kamaştıran Martı Marina Yacht Club’ın ev sahipliği yaptığı Martı Hemithea Hotel’in her metrekaresi özenle tasarlandı. Konuklarına seçkin, şık, zevkli bir ortamda özel hizmet ile standartların ve alışkanlıkların ötesinde bir tatil keyfi yaşatıyor.

03

Her biri manzaralı, kimi çekme katlı, kimi içerisinde kimi terasında jakuzili; bir kısmının içinde ise kurnalı hamamı bulunan toplam 30 oda ve suitten oluşan Martı Hemithea Hotel, konuklarına farklı konforlar sunuyor. Değişik atmosferlere sahip restoran, cafe ve barlarda Akdenize özel lezzetleri derleyen Martı Hemithea Hotel’in Türk Hamamı ve özel terapilerle zengin Spa ve Güzellik Merkezi, tanrıçaların gücünü de uzmanlığına katıyor.

06

Sağlıklı yaşam meraklılarında yakından takip edilen Julie Wilcox ile yapılan programın gördüğü yoğun ilgi nedeni ile yaz sonunda tekrarlanması planlanıyor.

04

Julie Wilcox ile sağlıklı yaşamın sırları…
Ivanka Trump, Ali Hilfiger gibi ünlülere ve CEO’lara ders veren Julie Wilcox, 10-25 Mayıs tarihleri arasında, fitness, yoga ve sağlıklı beslenme yöntemlerini harmanlayarak Hisarönü Körfezi’nin eşsiz doğasında konumlanmış olan Martı Hemithea Hotel’de alternatif sağlıklı yaşam dersleri verdi.

05

Julie Wilcox dünyasına göz atmak isteyenleri, zengin çevresi olan aynı zamanda Martı Yelken Klübü’ne de ev sahipliği yapan Martı Hemithea Hotel yaşamın dengesini kurmaya çağırıyor. 1 ila 6 gece arası değişen paketlerden size uygun olanı seçebilir ve Julie ile özel diyet tarifleri, masaj terapileri, yoga ve fitness seansları, gün batımı terapisi gibi aktivitelerle bedeninizi yeniden tanıyabilirsiniz.
Julie Wilcox metodu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler için:
www.juliewilcoxmethod.com

 

viridianprints