TERLEMEK GÜZELDİR

|  , anaslide, FITNESS

 


Psychology of Sport and Exercise dergisinde yayımlanan yeni bir araştırmaya göre, 20 dakikalık terleme seansı bile kendimizi daha güçlü ve hatta daha ince hissetmemiz için yeterli. Terlemek bu kadar önemliyken ve vücudumuza iyi geliyorken,  ilham verici selfie’lerin en güzel aksesuarı sayılması hiç de şaşırtıcı değil. Aşağıdaki üç güzelin sosyal medya paylaşımları bunun en iyi örneği…

Busy Philipps

Terli selfie öncülerinden Philipps, Instagram hesabında şöyle yazıyor: “Bende anksiyete var ve depresyona da meyilliyim. Ama fark ettim ki her gün böyle terlemek beni daha sakin bir insan ve iyi bir anne yapıyor…” Muhteşem bir ilhamsın Philipps!

Drew Barrymore

Barrymore boşanma evresini geride bırakınca arkadaşlarıyla antrenman sonrası çektiği fotoğrafları paylaşmaya başladı. Bir keresinde şöyle yazmış: “Kendimi toparlamak için hep hareket hâlinde kalmaya çalıştım ve terlemek bana her zamankinden daha iyi geliyor!”

Adriana Lima

Süpermodel ve boks hayranı Lima, adeta terli selfie’lerin kraliçesi (şu cilde bir bak)! Mesajıysa meleklerin bile bazen güven tazelemeye ihtiyaç duyduğunu kanıtlar nitelikte: “Yine spor salonuyla randevum var. Sıcak ve ateşli olacağı kesin. Beni seksi hissettirdiğin için teşekkürler spor salonu!”

 

viridianprints