SONBAHARA GİRMEDEN YENİLENİN

| GÜZELLİK & STİL

 

Therapia Spa tatil dönüşü yenilenmek ve şehir yaşamına tekrar ayak uydurmak isteyen misafirleri için Eylül ayına özel Therapia Touch Masajı, Oxygen Energizing Yüz Bakımı ve Bali Lulur Peelingi’ni hazırladı!

Sıcak yaz günleri, tatile gittiğiniz kumsallarda akşam teninizi ılık ılık okşayan meltemler, dingin geceler artık geride kaldı. Çok yakında sonbaharın melankolik havası gri gökyüzü, serin rüzgarlar ve ardı arkası kesilmeyen yağmurlarla kendisini gösterecek.  Ama hemen kendinizi kötü hissetmeyin. Çünkü artık sizi bekleyen bu kasvetli sonbahar günlerini, hem sıcacık bir keyfe çevirmek hem de kış öncesi yenilenerek hazırlanmanız mümkün. Hem de İstanbul’da, hem de Boğaz’ın doyulmaz manzarasına nazır ve hem de 4500 m²’lik kullanım alanıyla, İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sında.

Eylül ayının öne çıkan uygulamalarından; kas gerginliklerini azaltıcı, kan dolaşımını düzenleyici ve beden – ruh dengesini sağlamaya yardımcı Therapia Touch Masajı, cilt doku hücrelerini yenileyip, yaşlanma etkilerinden kurtulmanızı sağlayan Oxygen Energizing Yüz Bakımı ve cildin toksinlerden arınmasına yardımcı olan ve pürüzsüz bir görüntü kazanmasını sağlayan Bali Lulur Peelingi ile yeni doğmuş bir bebekten farksız görüneceksiniz.

 

viridianprints