Abone Ol

 

SEKS OYUNCAKLARI


Tek başına ya da erkek arkadaşınla beraber kullanabileceğin seks oyuncakları sayesinde birlikte aldığınız zevki katlayabilirsin.

1

Picture 1 of 7

Eğer pilli arkadaşınla geçirdiğin zamanlar, erkek arkadaşının piyasada olmadığı gecelerle sınırlıysa, her ikiniz de çok şey kaybediyorsunuz. Indiana Üniversitesi’ndeki Cinsel Sağlık Araştırma Merkezi’nde yapılan bir araştırmaya göre, kadın ve erkeklerin yüzde 41’i ön sevişme esnasında vibratör kullanıyor. Yüzde 37’si ise ilişki sırasında vibratör ve benzeri ürünlerden destek alıyor.

Araştırmayı yürüten, Women’s Health’e cinsel konularda danışmanlık yapan Doktor Debby Herbenick, seks oyuncakları kullanmaktan çekinmeyen kadınların ilişkide daha fazla zevk aldığını, erkeklerinse daha fazla arzu, ereksiyon, orgazm ve tatmin duygusu yaşadığını söylüyor.

Bu durumda çiftler için özel olarak tasarlanmış vibratörlerin kullanımının giderek yaygınlaşması hiç şaşırtıcı değil. Sen de trende uyup bu eğlenceli oyuncaklarla zevkin doruklarına tırmanmak istemez misin? Bu dört yeni tasarım, hem tek başına hem de erkek arkadaşınla beraber kullanman için yaratılmış.

 

 

 

Bunları Unutma!

 

Sen Hala İzlemedin Mi?