Abone Ol

 

REKLAM

Adres: Halaskargazi Cad. Sait Kuran İş Mrk. No: 145 Kat: 4 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 219 19 32
Faks: 0212 219 13 43

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan
isilb@groupmedya.com
Selim Erem
selime@groupmedya.com

 

Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com
Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Reklam Koordinatörleri
Alev Zorlutuna
alevz@groupmedya.com

Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com

Reklam Müdürü
Özhan Başaran
ozhanb@groupmedya.com

 

Event ve Özel Projeler Direktörü
Güneş Eren
gunese@groupmedya.com

Dijital Reklam Direktörü
Mine Balkan
mineb@groupmedya.com

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Eda Şeftalicioğlu
edas@groupmedya.com