MUTLAK GENÇLEŞME ETKİSİ

 


Hedef Odaklı Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumları İle Zamanı Geri Sarmak Elinde!
Doğal biyoaktif bileşenlerin ileri teknoloji ile birleştiği Siberian Health’in yaşlanma karşıtı bakım serisi “Experalta Platinum” hedef odaklı bakım serumları ile zamanı tersine çevir.
Experalta Platinum serisi, cildinin ihtiyaçlarına kolayca adapte olurken; ileri yaş grupları için komple bakım ve erken yaşlanmanın önlenmesi ve yaşa bağlı ihtiyaçların giderilmesini sağlayan bireysel güzellik formülleri sunuyor.

Hedeflenen Bakım – Güzellik Serumları
Sibirya’nın paha biçilemez bitkilerinin ve ileri seviyede bilimsel maddeler temelinde formüle edilmiş hedeflenen etki araçları cildin ışıltısını ve esnekliğini geri kazandırmak için geliştirildi.
“Kırışıklık Görünüm Azaltıcı Etkili Yoğun Yüz Serumu” cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek daha ışıltılı ve genç bir hale getirir. Doğal X50 Myocept oligopeptidleri, yüz kaslarına canlandırıcı etki sağlayan kompleks ve cilt yapısını restore eden ginseng ekstresi ile zenginleştirilmiş olan içeriği, gözle görünen kırışıklıkları belirgin ölçüde azaltır.
”AKILLI” X50 MYOCEPT PEPTİT KOMPLEKSİ; kasları gevşetmesi sayesinde mimik kırışıklıklarının düzeltilmesini teşvik eder, yeni mimik kırışıklıklarının oluşumunu engeller.
FERMENTE EDİLMİŞ FOLİK ASİT; cildin yenilenme süreçlerinin hızlanmasını teşvik eder, yapısal proteinlerin üretimini hızlandırır, yaşlanmaya bağlı değişikliklerin yarattığı hasarlara maruz kalan hücrelerin restore edilme süreçlerini aktive eder.


Doğa ve Bilim Bir Arada

Experalta Platinum serisinin inanılmaz dönüşüm gücünün sırrı — bitkisel bileşenler ve ileri teknolojinin etkili birleşimindedir.

Serum içeriğinde bulunan bitkisel bileşenler:
Reishi Mantarı: Aminoasitler ve polisakkaritler açısından zengin bir antioksidan koruma aracıdır. Kolajen sentezini uyarır, cildin genç görünümünü destekler.
Arı Sütü: cildi canlandırır, esnekliğini arttırır ve gençleşme sürecini teşvik eder.
Dönüşüm Formülü: Х50 + Kolloidal Platin
Х50 MOLEKÜLÜ hedeflenen, yönetilen ve kontrol edilen etki teknolojisidir. X50 aktif bileşenlerin epidermisin daha derin katmanlarına nüfus etmesini sağlamakla birlikte her bir bakım ürününün belirli hedeflere ulaşmasına yardım eder.
KOLLOİDAL PLATİN kolajen sentezinin hızlanmasını teşvik ederek cildin esnekliğini arttırır. Avantajı hızlı ve uzun vadeli etkidir.
Х50 HYALFILLER KOMPLEKSİNİN HYALURONİK ASİT İLE BİRLEŞİMİ cildin kendi hyaluronik asit oranının arttırılmasını teşvik ederek epidermisin üst katmanlarının da beslenmesini sağlar, elastin sentezini uyararak kırışıklıkların içten ve dıştan düzeltilmesini stimüle eder.

Kullanım Şekli:
Ayrı Bir Ürün Olarak: Yoğun nemlendirmeye ihtiyacın olduğunda ürünün birkaç damlasını temiz yüzünüze uygulayıp masaj hareketleri ile yay.
Kokteyl Kapsamında Düzenli Bakım İçin: Aktif maddenin birkaç damlasını ihtiyaç duyulan krem miktarı ile karıştırıp hafif masaj hareketleri ile temiz yüzünüze uygula. Temel olarak gece veya gündüz bakım ürünlerini kullan.
Siberian Health’in diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi Experalta Platinum Serisi de sülfat, paraben, ftalatlar, mineral yağlar, yapay aromalar ve renklendiriciler içermemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

 

viridianprints