KENDALL JENNER OLMANIN SIRRI NE?

| anaslide

 


kendall-jenner

Victoria’s Secret’ın popüler modellerinden Kendall Jenner olmak kolay değil. Ama o yine de güzellik sırlarını vermeyi ihmal etmiyor. 

Yılın en çok konuşulan kadınlarından biriydi hiç kuşkusuz! Victoria’s Secret modeli olmasının yanı sıra kendisi gibi model olan Gigi Hadid‘le olan arkadaşlığı da magazinel olarak malzemelerle doluydu. Bahsettiğimiz isim Kendall Jenner‘dan başkası değil. Bu kadar güzel ve seksi olmanın bir formülü olduğunu düşünenlere bunun sadece genetik olmadığını söyleyelim. Kendall sırlarını veriyor. Güzel model,  New York’ta olduğu zamanlarda yakın arkadaşı Gigi Hadid’in de gittiği Gotham Gym’de boks yaptığını anlatıyor.  Ancak ona göre fit kalmasının tek sırrı spordan geçmiyor. Sağlıklı beslenme konusunda oldukça hassas olduğunu ve yediklerinin içeriklerine mutlaka göz attığını belirtiyor.

Jenner’ın zaafları da var tabii. Örneğin makarna yemeği çok seviyor fakat yediği zaman kendini yorgun hissediyor. Güne yumurta ve avakadoyla başlıyor.  Kendini şımartmak istediğinde ise kızarmış tavuk ve pilav yemeyi tercih ediyor.

Meşhur Victoria’s Secret defilesi öncesi ne yediğini merak edenlere ise cevabı hazır: “Akşam yemeklerinde tavuk, tatlı patatesler, yumurta beyazı ve avakado.”

 

viridianprints