İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ VAHA “EFOREA: SPA AT HILTON”

| FITNESS

 


İstanbul’un en büyük oteli Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center, 3.300 metrekarelik Avrupa’nın en büyük eforea: spa at Hilton’ı ile ziyaretçilerine eşsiz bir rahatlama ve arınma deneyimi vaat ediyor.

reception

Huzur veren tasarımı, yerli ve yabancı uzman terapistleri, tüm stresinizi alacak masaj seçenekleri ve her biri özel olarak seçilmiş bakım ürünleri… Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center’ın içerisinde yer alan eforea: spa at Hilton, şehrin karmaşasından uzaklaşmak veya sevdikleriyle birlikte özel bir rahatlama deneyimi yaşamak isteyenlere sıra dışı imkanlar sunuyor.

 

TÜRKİYE’DE BİR İLK

spa

Üç kata ve 3.300 metrekarelik dev bir alana yayılan Türkiye’nin ilk eforea: spa at Hilton’ında, gönlünüzce arınıp tazelenmeniz için her türlü detay düşünüldü. Tesis içerisinde son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 500 metrekarelik bir Fitness Center, sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerle donatılmış 14 uygulama odası, 1 Vichy terapi odası, geleneksel Türk hamamları, saunalar ve buhar odaları yer alıyor. Çiftler ve özel organizasyonlar içinse, VIP süitler rezerve edilebiliyor.

ÇİFTLERE ÖZEL BAKIM SEÇENEKLERİ

ciftlere ozel

Bu süitlerden Private Couple Suite, çiftlerin masaj, cilt bakımı, vücut bakımı ve hamam bakımlarını bir arada alabileceği ve ayrıca sauna ve buhar odasını özel olarak kullanabileceği bir alan. Çiftlere özel paket programlar bu odada uygulanıyor ve misafir talep ederse bakım bittikten sonra bu alandaki sauna, buhar, hamam gibi aktiviteleri kullanmaya devam edebiliyor.


TERAPİSTLER BALİ’DEN

room

Yaklaşık 20 kişilik büyük bir ekibin görev yaptığı eforea: spa at Hilton’daki terapistler de alanlarının en uzman isimleri arasından seçildi. Geniş terapist kadrosunda; Thai, Shiatsu, Lomi Lomi ve Sıcak Taş Masajı başta olmak üzere diğer bütün standart masajlarla beraber vücut bakımları, el ve ayak bakımları konusunda uzman 3 Bali’li terapist de yer alıyor.

 

TÜM ÜRÜNLER ÖZEL OLARAK SEÇİLDİ

sauna

eforea: spa at Hilton’da kullanılan ürünler de dünyaca ünlü markaların ürünleri arasından özel olarak seçildi. “Essentials Journey” ve “Escape Journey” konseptleri içerisindeki kadınlara özel bakımlarda Kerstin Florian markasının ürünleri kullanılıyor. “Men’s Journey” konsepti, Vitaman markalı ürünlerle, erkek misafirlere daha güçlü, daha canlı ve daha zinde olma imkanı sunuyor. El ve ayak bakımlarında ise yüksek kaliteli Alessandro markalı ürünler tercih ediliyor.

indoor pool

Rezervasyon ve bilgi için: + 90 212 375 3000 // http://hilton.com.tr/tr/hiltonistanbulbomonti/

 

viridianprints