ERKEKLERİN YÜZDE 73’Ü BURADA SEKS YAPMAK İSTİYOR!

| AŞK&SEKS

 

Hep bir mekan takıntısı…

dusta seks yapmak

Erkeklerin en çok seks yapmak istedikleri yer, düşündüğün gibi mutfak değil. Çünkü erkeklerin %73’ü duşta seks yapmak istiyor!

Trojan tarafından yapılan anketin sonuçlarına göre, erkekler bu tertemiz mekanda kirli işler çevirmek için can atıyor.

Genellikle aklımıza hep mutfak fantezileri gelir ve erkeklerin mutfakta seks yapmak için çırpındığını düşünürüz. Fakat anketin sonuçları bizi mutfaktan çıkarıp su altı dünyasına sürüklüyor.

Aslında erkeklerin bu tutkuları biraz anlaşılabilir bir durum. Her halükarda zaten duş alacağın için, neden iki iş birleştirilip tek bir seferde halledilmesin ki? Duşta seks yapanlar da bu tutkularından vazgeçme niyetinde değil. Duşta seks yapmış olan insanların %81’i bunu bir kez daha denemek istediklerini belirtiyorlar.

Ankette ayrıca, insanlara duşta seks yapmayı en çok hangi mevsimde tercih ettikleri de sorulmuş (Bilim sağ olsun, durduramıyoruz.). Sonuçlara göre, %56’sı duşta seks için en çok yaz aylarını sevdiklerini belirtiyorlar.

Son olarak, insanlara bu fantezilerini en çok hangi ünlü ile gerçekleştirmek istedikleri sorulmuş. Öne çıkan iki isim ise Channing Tatum ve Jennifer Lawrence. Gerçi insan neden Channing Tatum’unu duş ile sınırlandırır ki? (Buraya bir kıps bırakalım)

 

 

viridianprints