100 MİLYONLUK ARABA İLE YOLCULUĞA HAZIR MISIN?

| YAŞAM

 


Bundan 25 sene önce el arabasıyla çiğköfte satışına başlayan Osman Yaşar, bugün 800’ü aşkın franchise’ı bulunan Oses firmasının Yönetim Kurulu Başkanı olarak, yurtiçi ve yurtdışında birçok başarıya imza atıyor. 100 Milyonluk Araba kitabı ile Osman Yaşar, kendi hayatından kesitleri tüm içtenliğiyle okuyucularla paylaşıyor.

Marka başarısının her aşamasını ve bu yolda yaşanacak her türlü krizi nasıl atlatabileceğinizi gözler önüne seren 100 Milyonluk Araba, başarının tesadüf olmadığını ve fırsatların nasıl değerlendirilmesi gerektiğini büyük incelikle anlatıyor.

‘Takvim 1993 yılını gösterdiğinde Osman Yaşar’ın 25 yıllık başarı hikayesinin ilk adımları atılıyor. El arabasında çiğköfte satışıyla başlayan yolculuğun içine biraz yuva özlemi, biraz hasret, biraz da yoksulluk eklenerek her gün biraz daha azim ve heves getiriyor. Çocuk yaşta yuvasından uzağa gelip ekmeğini kazanmanın peşine düşen Osman Yaşar, henüz o yıllarda bile kurumsallaşmanın gerekliliğini ve vizyonunu ruhunda taşıyor.’

Otobiyografi tarzında yazılan 100 Milyonluk Araba, özellikle yeni girişimciler için başucu rehberi olabilecek nitelikte. Kimi zaman gözyaşlarıyla kimi zaman da tebessümle okuyacağınız, bu kitap; yoksulluktan varlığa, zor koşullardan konfora, kayıplardan kazanca giden yolda size ışık tutacak.

 

 

viridianprints